Yet another migration module (6.x-2.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Transactions
fa: تراکنش ها

en: Description
fa: توصیف

en: Overview
fa: مرورکلی

en: File
fa: فایل

en: Tag
fa: برچسب

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: خالی

en: Password
fa: گذرواژه

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Taxonomy term
fa: واژه رده بندی

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Update
fa: بروز رسانی

en: Views
fa: نمایه‌ها

en: 1 hour
fa: یک ساعت

en: Unknown
fa: نامشخص

en: User
fa: کاربر

en: Node
fa: گره

en: 1 day
fa: یک روز

en: @name overview
fa: @name مرورکلی

en: Client overview
fa: مرورکلی مشتری

en: Profiles overview
fa: مرورکلی پروفایل‌ها
