Yet another migration module (6.x-2.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Transactions
ka: ტრანზაქციები

en: Description
ka: აღწერა

en: None
ka: არცერთი

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: Unknown
ka: გაუგებარი
