Yet another migration module (6.x-2.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Description
lt: Aprašymas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Jokio

en: Test
lt: Testas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Views
lt: Vaizdai

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Node
lt: Mazgas

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Create profile
lt: Sukurti profilį

en: Add new item
lt: Pridėti naują elementą

en: Taxonomy vocabulary
lt: Sistematikos žodynas
