Yet another migration module (6.x-2.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Operācijas

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Transactions
lv: Transakcijas

en: Description
lv: Apraksts

en: Overview
lv: Pārskats

en: File
lv: Fails

en: Tag
lv: Birka

en: Edit
lv: Rediģēt

en: None
lv: Nav

en: Test
lv: Tests

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Update
lv: Atjaunot

en: Views
lv: Skati

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Node
lv: Mezgls

en: Taxonomy vocabulary
lv: Taksonomijas vārdnīca
