Yet another migration module (6.x-2.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Description
nn: Beskriving

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: User
nn: Brukar

en: 12 hours
nn: 12 timar
