Yet another migration module (6.x-2.0-alpha5) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరిపేరు

en: Description
te: వివరణ

en: unknown
te: తెలియని

en: Overview
te: అవలోకనం

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: User
te: వాడుకరి

en: 1 day
te: 1 రోజు
