Yet another migration module (6.x-2.0-alpha6) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmjeni

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Node
bs: Nod

en: 1 day
bs: 1 dan
