Yet another migration module (6.x-2.0-alpha6) - en to es translation catalogue (34 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Transactions
es: Transacciones

en: Description
es: Descripción

en: unknown
es: sin identificar

en: Overview
es: Vista general

en: File
es: Archivo

en: Tag
es: Etiqueta

en: Edit
es: Editar

en: None
es: Ninguno

en: Test
es: Prueba

en: Password
es: Contraseña

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: Taxonomy term
es: Término de taxonomía

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Predeterminado

en: Update
es: Actualizar

en: Views
es: Vistas

en: 1 hour
es: 1 hora

en: Unknown
es: Desconocido

en: User
es: Usuario

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Node
es: Nodo

en: Activated
es: Activado

en: Url
es: URL

en: 1 day
es: Un día

en: 6 hours
es: 6 horas

en: Server
es: Servidor

en: Taxonomy vocabulary
es: Vocabulario de taxonomía

en: Invalid name
es: Nombre inválido

en: Debug mode
es: Mode de depuración

en: Properties
es: Propiedades
