Yet another migration module (6.x-2.0-alpha6) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Description
ku: دەربارە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: File
ku: پەڕگە

en: Tag
ku: تاگ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Node
ku: گرێ

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Taxonomy vocabulary
ku: وشەگەلی پۆلێن
