Yet another migration module (6.x-2.0-alpha6) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Username
pt: Usuário

en: Transactions
pt: Transações

en: Description
pt: Descrição

en: unknown
pt: desconhecido

en: Overview
pt: Visão geral

en: File
pt: Arquivo

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: Test
pt: Teste

en: Password
pt: Senha

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Taxonomy term
pt: Termo de taxonomia

en: Save
pt: Salvar

en: Default
pt: Padrão

en: Update
pt: Atualizar

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: User
pt: Usuário

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Url
pt: URL

en: 1 day
pt: 1 dia

en: Taxonomy vocabulary
pt: Vocabulário de taxonomia

en: Add client
pt: Adicionar setor
