Yet another migration module (6.x-2.0-alpha6) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Description
sl: Opis

en: Overview
sl: Pregled

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Node
sl: Vozlišče

en: Taxonomy vocabulary
sl: Besedišče taksonomije
