Yet another migration module (6.x-2.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: unknown
ta: தெரியாதது

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: File
ta: கோப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Test
ta: சோதனை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Taxonomy term
ta: வகைப்பாட்டு சொல்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: User
ta: பயனர்

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Node
ta: கணு

en: Taxonomy vocabulary
ta: வகைப்பாட்டு சொற்றொகுதி
