Yandex.Metrics (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Submit
fi: Lähetä

en: Save
fi: Tallenna

en: Views
fi: Näkymät

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Month
fi: Kuukausi

en: Week
fi: Viikko

en: here
fi: täällä

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Kirjoita kullekin riville yksi Drupalin polku. Tähti (*) toimii jokerimerkkinä. Esimerkiksi polku %blog tarkoittaa blogisivuja ja %blog-wildcard jokaista henkilökohtaista blogia. Etusivu on %front.

en: Today
fi: Tänään

en: Yesterday
fi: Eilen

en: Authorization
fi: Vahvistus

en: Add to every page except the listed pages.
fi: Lisää kaikille paitsi listassa oleville sivuille.

en: Add to the listed pages only.
fi: Lisää vain listassa oleville sivuille.

en: Role specific tracking settings
fi: Roolikohtaiset jäljitysasetukset

en: Add tracking for specific roles
fi: Lisää jäljitys valituille rooleille

en: Page specific tracking settings
fi: Sivukohtaiset jäljitysasetukset

en: An error has occurred.
fi: Tapahtui virhe.

en: Visitors
fi: Vierailijat

en: Add to the selected roles only
fi: Lisää vain valituille rooleille

en: Add to every role except the selected ones
fi: Lisää kaikille rooleille paitsi valituille

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
fi: Jos yksikään rooleista ei ole valittuna, kaikkia käyttäjiä seurataan. Jos käyttäjällä on jokin valituista rooleista, käyttäjää seurataan (tai ei seurata, ylläolevasta asetuksesta riippuen).
