Yandex.Metrics (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Submit
nl: Indienen

en: Save
nl: Opslaan

en: Views
nl: Overzichten

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Roles
nl: Rollen

en: Month
nl: Maand

en: here
nl: hier

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: Today
nl: Vandaag

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: Add to every page except the listed pages.
nl: Toevoegen aan alle pagina's behalve de genoemde pagina's.

en: Add to the listed pages only.
nl: Alleen aan genoemde pagina's toevoegen.

en: Role specific tracking settings
nl: Rol-specifieke volginstellingen

en: Add tracking for specific roles
nl: Voeg tracking toe voor specifieke rollen

en: Page specific tracking settings
nl: Pagina-specifieke volginstellingen

en: An error has occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: Visitors
nl: Bezoekers

en: Add to the selected roles only
nl: Alleen aan genoemde rollen toevoegen

en: Add to every role except the selected ones
nl: Aan elke rol toevoegen behalve de geselecteerde

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
nl: Indien er geen rollen geselecteerd zijn, worden alle bezoeken bijgehouden. Bezoeken van gebruikers met één van de geselecteerde rollen, worden afhankelijk van de voorgaande instelling, al dan niet bijgehouden.
