Yandex.Metrics (6.x-1.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Roles
bs: Uloge

en: Month
bs: Mjesec

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bs: Unesite jednu stranicu po liniji kao Drupalovu putanju. Znak '*' je wildcard. Na primjer, unesite %blog za blog stranice ili %blog-wildcard za svaki lični blog. %front je naslovna stranica.

en: Today
bs: Danas

en: An error has occurred.
bs: Desila se greška.
