Yandex market (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Place
es: Lugar

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Sell price
es: Precio de venta

en: Currencies
es: Monedas

en: The price for which the product is sold.
es: El precio al que se vende el producto.

en: You need at least one field before you can configure your table settings
es: Necesita al menos un campo antes de configurar las opciones de la tabla
