Yandex market (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Place
pt: Lugar

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Sell price
pt: Preço de Venda

en: Currencies
pt: Moedas

en: You need at least one field before you can configure your table settings
pt: É necessário pelo menos um campo antes que possa configurar as definições da tabela
