Yandex market (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Place
da: Sted

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Sell price
da: Salgspris

en: The price for which the product is sold.
da: Prisen som produktet sælges til.

en: You need at least one field before you can configure your table settings
da: Du skal have mindst ét felt før du kan konfigurere dine tabelindstillinger
