Yandex market (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Place
hu: Hely

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Sell price
hu: Eladási ár

en: Currencies
hu: Pénznemek

en: The price for which the product is sold.
hu: A termék eladási ára.

en: You need at least one field before you can configure your table settings
hu: A tábla beállításainak módosításához előbb szükség van legalább egy mezőre.

en: Shop name
hu: Üzlet neve
