Yandex market (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Sell price
it: Prezzo di vendita

en: Currencies
it: Valute

en: The price for which the product is sold.
it: Il prezzo di vendita del prodotto.

en: You need at least one field before you can configure your table settings
it: È necessario almeno un campo prima di poter configurare le impostazioni della tabella

en: Cost of delivery for your region.
it: Costo della spedizione per la tua regione.

en: Manufacturer.
it: Produttore.

en: Model.
it: Modello.

en: Publication year.
it: Anno di pubblicazione.

en: Artist.
it: Artista.

en: Title.
it: Titolo.

en: Year.
it: Anno.

en: Director.
it: Regista.

en: Original name.
it: Nome originale.

en: Country.
it: Paese.

en: Dates of tour.
it: Date del tour.

en: Transport.
it: Trasporto.
