Yandex market (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Place
nl: Plaats

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Sell price
nl: Verkoopprijs

en: Currencies
nl: Valuta's

en: The price for which the product is sold.
nl: De prijs waarvoor het product wordt verkocht.

en: You need at least one field before you can configure your table settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van de tabel bewerkt kunnen worden
