Yandex market (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Place
pl: Miejsce

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Currencies
pl: Waluty

en: You need at least one field before you can configure your table settings
pl: Konfiguracja tabeli możliwa jest dopiero po dodaniu przynajmniej jednego pola.

en: Title.
pl: Tytuł.
