Yandex market (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Place
ru: Место

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Sell price
ru: Цена продажи

en: Currencies
ru: Валюты

en: The price for which the product is sold.
ru: Цена продажи товара.

en: You need at least one field before you can configure your table settings
ru: Необходимо хотя бы одно поле для возможности настройки таблицы

en: ID of offer
ru: ID для элемента offer

en: General rate. Applies to all places priority placement offers, if not specified rate for an individual seat.
ru: Основная ставка. Действует для всех мест приоритетного размещения предложений, если не указана ставка для отдельного места.
