Yandex market (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Place
sv: Plats

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Sell price
sv: Säljpris

en: The price for which the product is sold.
sv: Priset som varan säljs för.

en: You need at least one field before you can configure your table settings
sv: Du behöver åtminstone ett fält innan du kan konfigurera dina inställningar för tabellen
