Yandex market (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Sell price
ja: 販売価格

en: Currencies
ja: 通貨

en: The price for which the product is sold.
ja: 商品購入時の価格。

en: You need at least one field before you can configure your table settings
ja: テーブルの設定を行う前に、フィールドを追加してください。
