YQL Views Query Backend (6.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Views
fa: نمایه‌ها

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Contains
fa: شاملِ

en: Does not contain
fa: شامل نیست

en: Is equal to
fa: برابر است با

en: Is not equal to
fa: برابر نیست با

en: Case sensitive
fa: حساس نسبت به بزرگ يا کوچک بودن حرف

en: Starts with
fa: شروع میشود با

en: Ends with
fa: تمام میشود با

en: Contains any word
fa: شامل هر یک از کلمات

en: has word
fa: شامل کلمه

en: Contains all words
fa: شامل تمام کلمات

en: Case sensitive filters may be faster. MySQL might ignore case sensitivity.
fa: فیلترهایی که نسبت به بزرگ و کوچک بودن حروف حساس هستند به دلیل اینکه MySQL حروف کوچک و بزرگ را چک نمیکند، با سرعت بیشتری عمل میکنند.
