YQL Views Query Backend (6.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Views
fi: Näkymät

en: Number of items
fi: Kohteiden määrä

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Contains
fi: Sisältää

en: Case
fi: Pien/Iso kirjain

en: Column
fi: Palsta

en: Starts with
fi: Alkaa

en: Capitalize first letter
fi: Omvandla första bokstaven till stor

en: When printing the argument result, how to transform the case.
fi: Muutetaanko isot kirjaimet pieniksi tai toisin päin tulostettaessa argumentin tuloksia.

en: No transform
fi: Ei muunnosta

en: Upper case
fi: Isot kirjaimet

en: Lower case
fi: Pienet kirjaimet

en: Is not empty (NOT NULL)
fi: Ei ole tyhjä (NOT NULL)
