YQL Views Query Backend (6.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Views
gl: Vistas

en: Contains
gl: Contén

en: Capitalize first letter
gl: A primeira letra en maiúsculas

en: No transform
gl: Non transformar

en: Upper case
gl: Maiúsculas

en: Lower case
gl: Minúsculas

en: Capitalize each word
gl: Poñer en maiúsculas en cada palabra

en: Transform spaces to dashes in URL
gl: Transformar os espazos en barras na URL
