YQL Views Query Backend (6.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Views
lt: Vaizdai

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Contains
lt: Turi

en: Case
lt: Užduotis

en: contains
lt: turi

en: Starts with
lt: Prasideda su
