YQL Views Query Backend (6.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Does not contain
sk: Neobsahuje

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: empty
sk: prázdne

en: contains
sk: obsahuje

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať malé/veľké písmená

en: Column
sk: Stĺpec

en: Starts with
sk: Začína s

en: Is empty (NULL)
sk: Je prázdne (NULL)

en: not empty
sk: nie je prázdne

en: Ends with
sk: Končí s

en: Capitalize first letter
sk: Prvé písmeno veľké

en: No transform
sk: Žiadna zmena

en: Upper case
sk: Veľké písmená

en: Lower case
sk: Malé písmená

en: Capitalize each word
sk: Veľké písmená na začiatku každého slova

en: Case in path
sk: Veľkosť písmen v ceste

en: Transform spaces to dashes in URL
sk: V URL zmeniť medzery na pomlčky

en: exposed
sk: odkrytý

en: Contains any word
sk: Obsahuje akékoľvek slovo

en: has word
sk: obsahuje slovo

en: Contains all words
sk: Obsahuje všetky slová

en: has all
sk: má všetko

en: begins
sk: začína

en: ends
sk: končí

en: asc
sk: vzostupne

en: desc
sk: zostupne

en: Does not start with
sk: Nezačína s

en: Does not end with
sk: Nekončí s
