Yr Weatherdata (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Language
hu: Nyelv

en: Country
hu: Ország

en: The configuration options have been reset to their default values.
hu: A beállítások vissza lettek állítva az alapértelmezés szerinti értékükre.

en: Region
hu: Régió

en: Location
hu: Helyszín

en: Default language
hu: Alapértelmezés szerinti nyelv

en: Delete location
hu: Helyszín törlése

en: English
hu: angol

en: Info
hu: Infó

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: 24 hours
hu: 24 óra

en: Go back
hu: Vissza

en: One hour
hu: Egy óra

en: Norwegian Bokmål
hu: norvég (bokmál)

en: Norwegian Nynorsk
hu: norvég (nynorsk)

en: Weather Forecast
hu: Időjárás előrejelzés
