Yr Weatherdata (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Language
id: Bahasa

en: Country
id: Negara

en: The configuration options have been reset to their default values.
id: Opsi konfigurasi sudah dikembalikan ke nilai standarnya.

en: Region
id: Wilayah

en: Location
id: Lokasi

en: Default language
id: Bahasa bawaan

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Go back
id: Kembali
