Yr Weatherdata (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: The configuration options have been reset to their default values.
km: ជម្រើស​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ត្រូវ​បាន​កំណត់​​ទៅ​ជា​តម្លៃ​លំនាំ​ដើម​​ឡើង​វិញ ។

en: Region
km: តំបន់

en: Location
km: ទីតាំង

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: English
km: អង់គ្លេស

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Norwegian Bokmål
km: ន័រវែស បុកម៉ាល់

en: Norwegian Nynorsk
km: ន័រវែស នីនូស
