Yr Weatherdata (6.x-1.1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: Info
ml: വിവരം

en: Norwegian Bokmål
ml: നോര്‍വീജ്യന്‍ ബൊകമാല്‍

en: Norwegian Nynorsk
ml: നോര്‍വീജിയന്‍ നോര്‍സ്ക്
