Yr Weatherdata (6.x-1.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Language
ta: மொழி

en: Country
ta: நாடு

en: Region
ta: பகுதி

en: Location
ta: இடம்

en: Default language
ta: இயல்பான மொழி

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: Info
ta: தகவல்

en: Norwegian Bokmål
ta: நோர்வேகியன் பொக்மால்

en: Norwegian Nynorsk
ta: நோர்வேசிய நைநோர்க்கு
