Yr Weatherdata (6.x-1.10) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Region
am: ክልል

en: Location
am: ቦታ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: Norwegian Bokmål
am: ኖርዌንኛ ቦክማል

en: Norwegian Nynorsk
am: ኖርዌንኛ ኒኦርስክ
