Yr Weatherdata (6.x-1.10) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Language
fil: Wika

en: English
fil: Ingles

en: Norwegian Bokmål
fil: Wikang Noruwega
