Yr Weatherdata (6.x-1.4) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Country
cs: Země

en: The configuration options have been reset to their default values.
cs: Byly obnoveny výchozí hodnoty nastavení.

en: Location
cs: Místo

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Delete location
cs: Vymazat umístění

en: English
cs: Anglicky

en: Go back
cs: Krok zpět

en: Norwegian Bokmål
cs: Norsky (Bokmål)

en: Norwegian Nynorsk
cs: Norsky (Nynorsk)
