Yr Weatherdata (6.x-1.5-beta1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Elemino

en: Cancel
sq: Anullo

en: Language
sq: Gjuha

en: The configuration options have been reset to their default values.
sq: Opsionet e konfigurimit u kthyen në vlerat e tyre të prezgjedhura.

en: Region
sq: Sektori

en: Location
sq: Vendodhja

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: English
sq: Anglisht

en: Norwegian Bokmål
sq: Norvegjeze Bokmål

en: Norwegian Nynorsk
sq: Norvegjeze Nynorsk
