Yr Weatherdata (6.x-1.5-beta2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: احذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: The configuration options have been reset to their default values.
ar: تمت إعادة خيارات الضبط إلى قيمها المبدئية.

en: Region
ar: المنطقة

en: Location
ar: الموضع

en: Default language
ar: اللغة الافتراضية

en: English
ar: إنجليزية

en: Info
ar: معلومات

en: Norwegian Bokmål
ar: نرويجية بوكمال

en: Norwegian Nynorsk
ar: نرويجية نينورسك
