Yr Weatherdata (6.x-1.5-rc2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Go back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Default sort order
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍ ವಿಂಗಡಣಾ ಕ್ರಮ

en: One hour
kn: ಒಂದು ಗಂಟೆ

en: Weather Forecast
kn: ಹವಾಮಾನ ಮುನ್ಸೂಚನೆ
