Yr Weatherdata (6.x-1.5-rc2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Country
lv: Valsts

en: The configuration options have been reset to their default values.
lv: Konfigurācijas uzstādījumi atlikti atpakaļ uz noklusētajām vērtībām.

en: Region
lv: Reģions

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: English
lv: Angļu

en: Norwegian Bokmål
lv: Norvēģu Bokmål

en: Norwegian Nynorsk
lv: Norvēģu Nynorsk
