Yr Weatherdata (6.x-1.5) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Language
fa: زبان

en: Country
fa: کشور

en: The configuration options have been reset to their default values.
fa: گزینه‌های پیکربندی به مقادیر پیش‌فرض‌شان بازنشانی شدند.

en: Region
fa: ناحیه

en: Location
fa: مکان

en: Default language
fa: زبان پیش‌فرض

en: English
fa: انگلیسی

en: Info
fa: اطلاعات

en: Go back
fa: بازگشت به عقب

en: Default sort order
fa: ترتیب مرتب سازی پیش‌فرض

en: Norwegian Bokmål
fa: نروژی بوکمال

en: Norwegian Nynorsk
fa: نروژی نو
