Yr Weatherdata (6.x-1.6) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Country
ga: Tír

en: English
ga: Béarla

en: Go back
ga: Téigh siar
