Yr Weatherdata (6.x-1.6) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Country
hy: Երկիր

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: English
hy: Անգլերեն

en: Info
hy: Ինֆո

en: Norwegian Bokmål
hy: նորվեգերեն գրքային

en: Norwegian Nynorsk
hy: նորվեգական նինորսկ
