Yr Weatherdata (6.x-1.7) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Language
cy: Iaith

en: On
cy: Ymlaen

en: Country
cy: Gwlad

en: The configuration options have been reset to their default values.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi cael eu hailosod i'w gwerthoedd rhagosod.

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Location
cy: Lleoliad

en: Location name
cy: Enw lleoliad

en: Default language
cy: Rhagosod iaith

en: English
cy: Saesneg

en: Default sort order
cy: Rhagosod trefn dosbarthiad

en: Norwegian Bokmål
cy: Norwyeg Bokmal

en: Norwegian Nynorsk
cy: Norwyeg Nynorsk
