Yr Weatherdata (6.x-1.7) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: On
he: פעיל

en: Country
he: מדינה

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: Region
he: איזור

en: Off
he: כבוי

en: Location
he: מיקום

en: Location name
he: שם מיקום

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: English
he: אנגלית

en: Info
he: מידע

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: Go back
he: חזרה

en: Default sort order
he: מיון ברירת מחדל

en: Norwegian Bokmål
he: נורבגית ספרותית

en: Norwegian Nynorsk
he: נורבגית חדשה (Nynorsk)
