Yr Weatherdata (6.x-1.7) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Info
my: အချက်အလက်
