Yr Weatherdata (6.x-1.7) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Region
ps: سيمه

en: English
ps: انګرېزي

en: Info
ps: مالومات
