Yr Weatherdata (6.x-1.8) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: The configuration options have been reset to their default values.
ku: هەڵبژرادنەکانی ڕێکخستن گەڕێنرانەوە سەر نرخە بنەڕەتییەکانی خۆیان.

en: Region
ku: ناوچە

en: Location
ku: شوێن

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Info
ku: زانیاری

en: Norwegian Bokmål
ku: نەرویجی بۆکمێل

en: Norwegian Nynorsk
ku: نەرویجی نینۆرسک
